اولترازد ULTRA Z

همه ما دوست داریم شکمی صاف و کوچک داشته باشیم، شاید به همین دلیل هر سال هزینه های هنگفتی صرف تحقیقات در زمینه یافتن روش های جدید برای از بین بردن چربی های اطراف شکم می شود. وسایلی نظیر شکم بندهای لاغری هم به تنهایی هیچ تاثیری در تناسب اندام شما ندارند.

اولترازد این امکان را به بیمار میدهد که چربی های سطحی و چربی های عمقی را از بین ببرد.و باعث میشود فرد در پایان عمل یک شکم صاف و بدون چربی داشته باشد .
با استفاده از این روش میتوانید در یک جلسه چند نقطه از بدن را لاغر کنید ، این روش کاملا بی ضرر بوده و عوارضی برای بیمار در بر نخواهد داشت ، بیهوشی در این عمل نیاز نیست و بیمار با رضایتمندی کامل این عمل را انجام میدهد .

زمانی که یک رژیم غذایی را میگیرید تنها حجم سلول های چربی کاهش میابند و ممکن است با پرخوری دوباره چاقی به سراغتان بیاید ، اما با استفاده از این دستگاه سلول های چربی از بین میروند و از تعداد آنها کاسته میشود ، بنابراین در صورت بازگشت چاقی دیگر مثل گذشته اضافه وزن نخواهید داشت ، زیرا تمامی سلول های اضافی چربی از بین رفته اند.امروزه اولترازد یکی از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا میباشد که میتواند در یک جلسه ی کوتاه شما را به اندام ایده آلتان برساند .

لاغری موضعی

لاغری موضعی

لاغری موضعی با اولترازد

اولین و تنها دستگاه لیپولیز اولتراسونیک (لاغری موضعی با امواج ماورای صوت نسل سوم) دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران است.

مزایای لاغری موضعی اولترازد

۱- سرعت بالا (سریع‌ ترین دستگاه لاغری جراحی جهان)
۲- حجم خروجی بالای چربی در کمترین زمان (​پرقدرت ترین) (با قدرت از بین بردن چربی تا ۲۵ برابر لیزر لیپولیز)
۳- لیفتینگ با نخ و سفتی پوست همزمان با جراحی (برای اولین بار در ایران): این دستگاه تنها دستگاه لیپولیز در ایران ​است که مجهز به امواج HIFU می باشد که پرقدر‌ت ترین امواج محرک فیبروبلاست‌ها جهت کلاژن سازی، لیفتینگ و سفتی پوست ​است و باعث می‌ شود بعد از جراحی و خروج حجم زیادی از چربی پوست بیمار دچار افتادگی نگردد.

۴- ایمنی بالا

۵- ایجاد شکم صاف، زیبا و شش تکه (اولین و تنها در جهان)

۶- بدون آسیب به پوست و عضله – بدون عوارض سوختگی ناشی از لیزر لیپولیز

۷-قابلیت اجرا در مطب با ​بی حسی موضعی

۸- کاربری بسیار آسان

۹- تنها دستگاه کشور با توان ایجاد نمای شش تکه در عضلات شکم (six pack)

۱۰- قابلیت اجرا در تمام مناطق بدن: صورت، غبغب، بازو، سینه، شکم، پهلو، ران، ساق پا، پشت……….

لاغری موضعی

لاغری موضعی

بنابراین  امکان بهره گیری از این دستگاه برای تمامی اعضای بدن وجود دارد و میتوان چربی های شکم و پهلو و حتی غبغب را نیز بیرون کشید و صاف کرد.استفاه از امواج طولی باعث میشود تا کار با این دستگاه عوارض سوختگی و درد شدید برای بیمار به همراه نداشته باشد .در این روش چربی ها با لیزر شکسته شده و توسط دستگاه اولترازد  سلول های چربی از بین میروند ، به طوری که بازگشت چربی به حداقل ممکن میرسد .

کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر فهیمه اکبری طامه با بکارگیری برترین و بروزترین دستگاه های روز دنیا که با تجربه، تخصص و تبحر عجین شده است بهترین راه حل ها را در چنته داشته، مناسب ترین، کاربردی ترین و علمی ترین آنها را به شما ارائه خواهد داد.