بادی جت body jet

لیپوساکشن با فشار آب یا Body – jet

بادی جت دستگاهی جدید و ساخت کشور آلمان می باشد این دستگاه جهت انجام عمل لیپولیز استفاده می شود لیپولیز به خرد کردن و ساکشن کردن و خارج کردن چربیهای اضافه بدن گفته می شود که یک عمل جراحی سبک سرپائی و بدون بیهوشی می باشد . که این عمل معمولا در کلینیک انجام می شود.و با بیحسی موضعی می باشد. در این تکنیک با استفاده از پاشیدن آب با قدرت بالا در بین چربیهای زیر پوست به شکل کنترل شده و ایمن چربیهای زیر پوست تکه تکه و جدا میشود و همزمان به داخل دستگاه مکیده میشود.

بادی جت,بادی جت چیست,بادی جت لاغری,بادی جت چیست,بادی جت دکتر فرضی,بادی جت برای لاغری,بادی جت لاغری,دستگاه بادی جت,عمل بادی جت,عوارض بادی جت,

بادی جت body jet

برعکس بقیه دستگاه های لیپولیز که باعث از بین رفتن چربی خروجی می شوند و چربی ساکشن شده زنده نیست و باید دور ریخته شود ، چربی بدست آمده در روش بادی جت زنده می باشد و قابل تزریق مجدد در بدن می باشد و تا حدود زیادی درصد چربی تزریق شده در بدن باقی می ماند و پیوند چربی می گیرد.

برتری های دستگاه body-jet

ایمن :

تجربه ی چندین ساله ی کمپانی تولید کننده ی این دستگاه بادی جت در این زمینه باعث شده است تا دستگاهی  استریل و ایمن را برای برداشتن بدون خطر چربی ها تولید کند و همچنین دارای تائیدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) نیز می باشد.

موثر :

تکنولوژی برتر مورد استفاده در این دستگاه بادی جت موجب خواهد شد عمل برداشتن چربی ها با کیفیت بهتر و در زمان کمتر انجام گرفته و همچنین زمان ترمیم و بهبودی کمتری مورد نیاز باشد. علاوه بر این موارد در این دستگاه ویژگی انتخاب قدرت واترجت وجود داشته و به همین دلیل خونریزی ، لخته شدن خون و کبودی و تورم نسبت به روش های سنتی کمتر خواهد بود.

لاغری موضعی

ساده :

در این دستگاه بادی جت عملیات مکش  و سپس شستشو به طور همزمان انجام شده و همچنین طراحی خوب لوله ای این دستگاه باعث شده هم جراح و هم بیمار در هنگام عمل راحت تر باشند. به علاوه راحتی کار با این دستگاه باعث خواهد شد نتیجه ی عمل بسیار مطابق میل بیمار باشد و به همین دلیل نیاز به انجام جراحی های ترمیمی با استفاده از این دستگاه وجود نخواهد داشت.

امکان انجام همزمان تزریق چربی :

در این دستگاه بادی جت چربی های خارج شده قابل جداسازی و تزریق مجدد می باشد و میتوان از این چربی ها برای حجم دهی به باسن یا سایر اندام ها استفاده کرد .