با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

بهترین دکتر پوست در تهران

//بهترین دکتر پوست در تهران

بهترین دکتر پوست در تهران

بهترین دکتر پوست در تهرانReviewed by دکتر طامه on Jan 1Rating: 5.0بهترین دکتر پوست در تهران

تمام پزشکان با ادای یک سوگندنامه، متعهد می‌شوند به نجات زندگی‌ و جان هم نوعان خود بپردازند.درکل ایران پزشکان بسیار خوب و دلسوزی وجود دارد که از جان و زمان و توان خود برای حفظ سلامتی هم نوعان خود دریغ نمیکنند.در این مقاله قصد دارم که یکی از بهترین دکتر پوست در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. چرا میگوییم یکی از مجرب ترین دکتر پوست ؟! زیرا در تهران اگر از آن پزشکانی که قصدشان سواستفاده از شغلشان می باشد و فقط قصد دارند که جیب خود را پر کنند، پزشکان بسیار زیاد دیگری وجود دارند که قلبا برای بیمار خود وقت میگذارند و قصد دارند که رضایت بیمار خود را در حوزه ی مربوط به خودشان کسب کنند.این مقاله مربوط به یکی از بهترین دکتر پوست یعنی سرکار خانم دکتر فهیمه اکبری طامه می باشد.این دکتر دارای مسئولیت بزرگی است ،  حرفه‌ای که رسالت “درمان” را بر دوش دارد. به سبب این شغل ، در طول روز با افراد زیادی از گروههای مختلف جنسی، اجتماعی و سنی رو به رو می‌شوند. این بیماران  گرچه باهم فرق دارند اما دکتر فهیمه اکبری طامه همه را با یک نام مشترک یعنی بیمار می‌شناسد و بیمارهایش مطمعن هستند که می‌تواند به او اعتماد کنند و مشکل خود را با ایشان درمیان گذارند. به دلیل همین اعتماد، بیمار، تصمیم گیری درباره سلامت خود را به پزشک  خود که جز یکی از بهترین دکتر پوست در تهران می باشد می‌سپارد.

قابلیت و توانایی علمی و بار دانشی پزشک در حوزه ی خود  از مهمترین دلائل این اعتماد است اما آنچه بیمار بدان نیاز دارد تنها تجربه و مهارت علمی پزشکش نیست بلکه او طبیبی را برای درمان درد و مشکلش می‌خواهد و طبیب، قطعا پزشکی است که درمان را با حس همدردی و محبت نسبت به بیمار خود همراه می‌سازد. این شفقت و مهربانی است که طبابت را زینت می‌بخشد و تاثیر شگفتی در جلب اعتماد بیمار به دکتر خود درمان دارد.

بهترین دکتر پوست در تهران

Best Skin Doctor

بعضی ها میگویند تمایز قدرت بین پزشک و بیمار برای تداوم دوره درمانی موثراز الزامات  است.زمانی که بیمار برای درمان خود اطلاعاتی را دارد و طلب کمک می‌کند. پزشک هم براساس نوع ان بیماری مجموعه دستورالعملهای را توصیه می‌کند و بیمار باید برای درمان خود آنها را بپذیرد. بر اساس اصول اخلاقی در علم پزشکی ، عملکردیک پزشک نباید هیچگونه صدمه و آسیب عمدی چه از طریق یک اقدام غلط و یا غفلت از انجام کاری را به بیمار برساند. . آنچه یک پزشک را به طبیبی حاذق و کاربلد تبدیل می‌کند همراهی علم پزشکی با هنر طبابت و اخلاق حرفه ای است. این سه  متضاد هم نیستند بلکه کامل کننده یکدیگر می باشند.چرا که علاوه بر دانش کافی و به روز ، مهارت در تشخیص بیماری ، شناخت و بکار گیری روشهای درمانی درست که از ویژگیهای مهم و در واقع لازمه پرداختن به حرفه پزشکی است.پزشکی که خودش رو بعنوان یکی از بهترین دکترهای پوست می داند باید حوصله ی بسیار زیادی در ارتباط با بیمارانش داشته باشد.چراکه باید بخوبی بداند پزشک بی‌حوصله و یا بی‌تفاوت نسبت به بیمار هرگز موفق به کسب اطلاعات سودمند از او نخواهد شد. و در نهایت  یکی از اساسی‌ترین و مهم ترین  ویژگیهای یک پزشک خوب ، باور او به وجود قدرتی برتری  است که همه را تحت نظر دارد. این اعتقاد  به بهترین بودن باعث می‌شود هر کسی در انجام وظیفه خود به بهترین نحو بکوشد و پزشکان متعهد نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

خصوصیات یک پزشک خوب چیست ؟

یک پزشک خوب ، پزشکی است که خونسرد ، تسلی دهنده ، مدارا کننده ، با وجدان و وظیفه شناس ، همراه ، و صاحب کمال و معرفت باشد . انسانی صادق ، خوش اخلاق ، نوع دوست ، فروتن ، با وقار و امیدوار باشد. پیرو اصول اخلاقی ، دارای حس یکدلی ، کارآمد ، بردبار ، مشتاق و پرانرژی باشد. کاوشگر ، دارای توانایی مباحثه و مناظره ، قاطع ، حساس و دقیق باشد. دارای رفتار دوستانه ، باوفا نسبت به بیمار ، انعطاف پذیربوده و با توجه ، دل نگران ، با قابلیت ، دلسوز ، بی‌پروا ، خلاق ، دارای مهارتهای ارتباطی قوی  باشدو همچنین حتما باید متوجه نیاز بیمار ، توانا ، همراه ، مشاور ، صمیمی ، و اطمینان دهنده بوده و دارای قضاوت عاقلانه و عادلانه ، خوش برخورد ، روشنفکر ، محقق ، منصف ، دارای اطلاعات مفید، آماده یادگیری ، شنونده خوب و وظیفه شناس ، سخاوتمند ، پذیرای افکار نو ، خوش بین و هوشیار، صبور و با گذشت و مطلع و مهربان در نهایت متعادل ، با ایمان ، با شهامت ، و شجاع باشد.بهتر است که  پزشکان بدانند که بیماران اغلب ، آنها را بدقت زیر نظر گرفته و به رفتارپزشکشان با دقت بالا توجه می‌کنند.پزشک خشن وبی حوصله  غیر علاقمند به بیمار ، در آنالیز اطلاعات بالینی و یافتن راه حل مشکل بیمار ناموفق می باشد. در حالیکه در مقابل با آن  یک پزشک خوب با نگاهی بیمارش را می‌نگرد.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشی خصوصیت اخلاقی یک پزشک خوب و در همان راستا بهترین دکتر پوست رابه شما معرفی کرده باشیم.

توسط | ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۲۳:۳۷:۴۲ +۰۳:۳۰ دی ۱۱ام, ۱۳۹۶|زیبایی پوست|دیدگاه‌ها برای بهترین دکتر پوست در تهران بسته هستند

درباره نویسنده: