با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

بهترین مرکز لیزر در ایران برای موی زائد

//بهترین مرکز لیزر در ایران برای موی زائد

بهترین مرکز لیزر در ایران برای موی زائد

بهترین مرکز لیزر در ایران برای موی زائدReviewed by دکتر طامه on Jan 11Rating: 5.0بهترین مرکز لیزر موی زائد در ایران

بهترین مرکز لیزر موی زائد در ایران

این مقاله در خصوص معرفی بهترین مرکز لیزر موهای زائد در ایران میباشد.یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته استفاده از لیزر موهای زائد می باشد.البته خوب است این را بدانید که انجمن متخصصان پوست آمریکا اعلام کرده کلیه ی موهای زائد با استفاده از لیزر از بین نمی روندچراکه بعضی از آنها نسبت به درمان با لیزر مقاومت میکنند و بعضی دیگر هم قدرت رشد دولاره پس ازدرمان با لیزر را دارا می باشند.

با این اوصاف علم درماتولوژی در دنیای امروزی به تکنولوژی های جدیدی  درزمینه انواع  لیزر دست‌ پیدا کرده  که در حل مشکلات پوستی بسیار مؤثراست. امروزه لیزرها علاوه بر از بین بردن مو های زائد ، در جهت  درمان و  زیباییهای مربوط به  چهره و بدن نیز استفاده می‌گردد.

کلینیک زیبایی دکتر طامه  در سال ۱۳۸۰ تأسیس‌ گردیده است  که تحت نظر یکی از بهترین متخصصین پوست مو و زیبایی به درمان بیماری‌های پوستی و مشکلات زیبایی می‌پردازد.

لیزر موهای زائد در هامبورگ,لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی,لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد بدن,لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد بیکینی,لیزر موهای زائد صورت,لیزر موهای زائد اندام تناسلی,لیزر موهای زائد بدن,لیزر موهای زائد قیمت,

این کلینیک  استفاده از دستگاه‌های به‌روز دنیا مجهز به سیستم‌های خنک‌کننده قوی، درمان مؤثر، ایمن و بدون عارضه‌ای را برای مراجعین به ارمغان آورده است. استقبال بسیار  چشمگیر مراجعین جهت بهره مندی  از دستگاه‌های لیزر و خدمات این کلینیک زیبایی بدون کمترین عارضه در طول این سالیان گواه این امر است.

انواع لیزر موهای زائد

این مرکز دارای انواع لیزر از جمله لیزر الکساندرایت ، لیزر دایود  ،   لیزر ان دى یاگ (Nd-YAG)  ،  و سایر انواع لیزرهای لیزر مجهز می باشد.اینلیزرها، براساس طول موج نورى که از خودشان تولید مى کنند، طبقه بندى مى‌شوند.

نکته ای که باید بسیار به آن توجه کنیددر مورد نوع و کیفیت دستگاه لیزر جایى که قرار است براى رفع موهاى زائد خود به آن مراجعه کنید است. بعضی از مراکز لیزر ، با عوام فریبی اقدام ارئه ی لیزرهای بی کیفت به مراجعه کتتدگان دارند و همین امر باعث نارضایتی بیماران می باشد.

کلینیک زیبایی دکتر طامه همواره با جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاه های لیزری جهت لیزر مو در خدمت بیماران عزیز می باشد.

توسط | ۱۳۹۶-۱۰-۱۹ ۱۴:۱۰:۴۸ +۰۳:۳۰ دی ۲۱ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|دیدگاه‌ها برای بهترین مرکز لیزر در ایران برای موی زائد بسته هستند

درباره نویسنده: