همه چیز درباره تزریق چربی

روش های جوانسازی و زیبایی زیادی برای پوست وجود دارد که از جمله‌ی آنها روش تزریق چربی است. در واقع تزریق چربی نوعی پیوند چربی است که در آن چربی از نواحی مختلف بدن، معمولاً شکم، ران، باسن یا کشاله ران، برداشته می‌شود و جهت حجیم‌ و بزرگ‌تر کردن به بخش دیگری، مانند سینه، باسن، صورت، چانه منتقل می‌شود. این روش بی‌خطر است و ماندگاری بالایی دارد و نتایجی طبیعی به بار می آورد.این روش یک روش درمانی است که حوزه زیبایی را با تحول چشمگیری روبه‌رو کرده است. در این روش ماده‌ای طبیعی، یعنی چربی خود بدن، به کار برده می‌شود و در نتیجه احتمال واکنش آلرژیک به صفر می‌رسد.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

این تزریق در چه مواردی استفاده میشود :

زیبایی چانه

زیبایی گونه

پروتر لب

رفع چین و چروک صورت

از بین بردن چروک دور چشم

درمان خط اخم

درمان خط خنده

زیبایی سینه

بزرگ کردن باسن

تزریق چربی 2

تزریق چربی ۲

بهترین دکتر پوست در تهران

مزایا و معایب  تزریق چربی چیست ؟

از اصلی ترین مزایای تزریق چربی میتوان گفت که چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و صد در صد طبیعی است و احتمال واکنش آلرژیک و پس زدن پیوند وجود ندارد. مقدار کافی از آن در اکثر افراد برای تزریق در نواحی مورد نیازوجود دارد . تقریبا از چربی زیر پوست در هرنقطه ای از بدن میتوان بدین منظوراستفاده کرد ولی نواحی پهلو ها ،رانها، کنار زانو وزیر شکم معمولا چربی مقاومتری دارد . میتوان آن را یکبار تهیه و به منظور تزریق در دفعات بعدی در یخچال به مدت ۶ماه نگهداری کرد .

اما در خصوص معایب این روش میتوان گفت که نتایج تزریق چربی کاملا وابسته به تکنیک انجام آن دارد واگر پزشک در این امر تجربه کافی نداشته باشد نتایج ماندگار نخواهد داشت وپس از یکی دوبار کاملا از بین خواهد رفت . دور نقاهت آن معمولا ۲ هفته می باشد که در این ۱تا ۲ هفته تورم در ناحیه تزریق شده وجود دارد .

تزریق چربی به بدن

تزریق چربی به بدن

چه کنیم که چربی تزریق شده ماندگاری بیشتری داشته باشد ؟

۱- انتخاب محل دهنده چربی مناسب

۲- میزان عروق و تحرک محل گیرنده چربی

۳- میزان تماس بافت چربی با هوا ، خون و لیدوکایین

۵- تکنیک گرفتن و تزریق چربی

۶- میزان چربی تزریق شده