تزریق ژل

با اطمینان میتوان گفت یکی از راه های رفع چین و چروک های پوست تزریق ژل یا پرکننده می باشد. استفاده از ژل برای حجیم کردن لب نیز جدیدا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. ژل ها انواع مختلفی دارند و توسط کمپانی های گوناگون ساخته می شوند. گفته شده ژل هایی که از ” هیالورونیک اسید ” ساخته شده اند، علاوه بر جبران حجم از دست رفته ، سنتز کلاژن را هم تحریک می کنند و به این وسیله به پوست قوام بیشتری می بخشند.

۳

هر روز افراد بسیاری با استفاده از عملهای زیبایی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود لذت بیشتری می برند این اطلاعات فقط برای آگاهی شما ارائه گردیده است . لازم است جهت جزئیات بیشتر و میزان سودمندی چنین عملی برای خود، به کلینیک دکتر طامه مراجعه کرده و از نزدیک ویزیت شوید.
همانطور که می دانید پوست از دو لایه تشکیل شده است. لایۀ خارجی آن اپیدرم نامیده می شود و بعنوان یک سد طبیعی مانع ورود عوامل مضر به بدن می شود. لایۀ داخلی که درم نامیده می شود حاوی بافت همبندی بود و عروق و اعصاب و بافت پشتیبان پوست را در خود جای می دهد. اغلب چین و چروک های پوستی در لایه داخلی پوست یعنی در درم ایجاد می شوند.
۳_۷۷۴۰

shutterstock_1796860075

تزریق ژل می تواندد به عنوان یک راهکار موقت و یا حتی یا طولانی مدت برای رفع مشکلات پوستی از طریق تزریق های متعدد مقدار اندک مواد پر کننده در نواحی خاص صورت مورد استفاده قرار گیرند. امروزه انواع مختلفی از پر کننده های صورت در دسترس هستند که هر یک از آنها برای یک یا چند هدف همچون کاهش چین و چروک پوست یا بزرگ کردن لب در نظر گرفته شده اند. که قطعا یک پزشک متخصص می تواند به شما در تعیین اعضایی از صورت که امکان تزریق در آنها وجود دارد و نیز نوع پر کننده های قابل استفاده کمک کند. پر کننده های پوستی می توانند باعث پر شدن پوست در نواحی مشخصی شوند که با از بین رفتن بافت چربی و کلاژن با بالا رفتن سن مواجه شده اند.

کلینیک دکتر طامه ، مرکزی مطمئن در ارائه کلیه ی خدمات زیبایی در زمینه ی تزریق ژل به قسمتهای مختلف صورت آماده ی خدمتگذاری به کلیه ی مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

با ما تماس بگیرید.
تلفن :
۰۲۱ ۶۶۵۵۷۶۷۹
۰۲۱ ۶۶۵۵۷۶۸۰