با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

جوانسازی و زیباسازی پوست صورت

//جوانسازی و زیباسازی پوست صورت

جوانسازی و زیباسازی پوست صورت

جوانسازی و زیباسازی پوست صورتReviewed by Neda solgi on Nov 4Rating:

جوانسازی و زیباسازی پوست صورت

جوانسازی و زیباسازی پوست صورت همانگونه که می دانیم خانم هایی هستند که دلشان می خواهد چهره ای زیبا و جوان تر داشته باشند. این افراد معمولا خواهان جوانسازی پوست هستند. مراجعه کنندگان برای درمانهای زیبایی در موارد مختلف خواهان زیبایی هستند.

یکی از این موارد زیباسازی پوست صورت و افزایش اعتماد به نفس می باشد. کم شدن شرمساری و نداشتن رضایت از چهره خودشان و همچنین درخشان‌تر و صاف‌تر کردن پوست از موارد دیگر می باشد. از بین بردن عارضه‌های ناخوشایند و زشت پوستی مانند لک صورت، پیری، تجمع غیریکنواخت رنگدانه‌ها، رگ‌های عنکبوتی و غیره هم شامل می شود.

 

جوانسازی و زیباسازی پوست صورت

Skin rejuvenation

 

جوانسازی پوست

انتظارات بیماران باید هدف واقع‌بینانه‌ای از جوانسازی پوست باشد. قبل از هر گونه تصمیم گیری در مورد عمل باید در جلسات مشاوره در مورد دلایل تمایل به انجام عمل جوانسازی پوست با پزشک صحبت نمایند. و بایستی مناسب بودن و یا نا مناسب بودن این عمل برای آنها مشخص گردد.

هایفو

در هایفو انرژی گرمایی مستقیماً به پوست و بافت زیرپوستی می‌رسد تا تولید کلاژن تحریک گردد. در این حالت بافت پوست بهبود یافته و مشکل افتادگی پوست برطرف و جوان سازی پوست ایجاد می گردد. نتایج هایفو مشابه لیفت صورت می باشد، بدون این که تزریق یا عمل جراحی انجام گردد. عدم نیاز به استراحت پس از عمل  از دیگر مزایای هایفو می باشد. این تکنیک برای صورت و کل بدن کارآمد می باشد. بر خلاف لیزر و آی پی ال هر فردی با هر رنگ پوستی می‌تواند از این عمل استفاده کند.

مزوتراپی

برای جوانسازی پوست در مزوتراپی از تحریک فیزیکی و شیمیایی استفاده می‌ گردد. دوز کمی از داروهای مختلف در مناطق خاصی از بدن، بسته به شرایط درمان تزریق می‌ گردد. این عمل، مانند شلیک گلوله‌ی دارویی می باشد که به طور مستقیم نقطه‌ی مورد نظر را در بدن مورد هدف قرار می‌ گیرد. قیمت مزوتراپی صورت و مو، به عارضه ی مورد درمان و تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه ی مناسب وابسته است.

تزریق پی‌آرپی برای جوان‌سازی صورت

پی آر پی پلاسمای سرشار از پلاکت است که جایگزین طبیعی ژل‌های سنتزی می باشد. تزریق آن هیچ گونه حساسیتی را با خود به همراه ندارد. پلاکت حاوی فاکتورهای رشد زیاد می باشد. اینها منجر به جوانسازی پوست طی مدت چند ماه می‌ گردد. عوامل رشد موجود در پی‌آرپی پس از تزریق داخل صورت تشکیل رگ‌ها و کلاژن جدید را تحریک می‌ نماید. ایجاد رگ‌های خونی جدید رنگ و تون پوست را مطلوب می نماید. تشکیل کلاژن جدید در لایه میانی پوست نیز صورت را جوان‌تر جلوه می نمایاند. اپیدرم لایه بیرونی پوست در نتیجه انباشته شدن عوامل رشد در لایه میانی صاف‌تر می‌ گردد.

رادیو فرکوئنسی (RF)

یک روش درمانی تطبیق‌پذیر آر اف فرکشنال می باشد که به منظور جوانسازی پوست صورت و کاهش عیوب ظاهری پوست به کار می رود. فرکانس رادیویی مانند روش لیزر فرکشنال می‌تواند کلاژن و الیاف الاستینی نو و تازه ای را در پوست به وجود آورد. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از روش‌های لیفت کردن صورت که از طریق ابزارهای غیرتهاجمی انجام می‌ گردند، پوست صورت خود را کشیده و با استفاده از آرایش دائمی از زیبایی صورت خود لذت وافر ببرید.

توسط | ۱۳۹۶-۸-۱۳ ۲۲:۵۹:۳۷ +۰۳:۳۰ آبان ۱۳ام, ۱۳۹۶|مقالات زیبایی|دیدگاه‌ها برای جوانسازی و زیباسازی پوست صورت بسته هستند

درباره نویسنده: