با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

جوانسازی پوست

//جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوستReviewed by دکتر طامه on Dec 31Rating: 5.0جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

 در خصوص اهمیت جوانسازی پوست میتوان گفت که پوست از مهم ترین ارگان های حفاظتی بدن انسان به حساب می آید. پوست بدن که بیشترین بخش از بدن انسان را نیز تشکیل می دهد مجموعه ای از عوامل ضروری و مورد نیاز برای حیات را در خود جای داده است. اصلی ترین وظیفه پوست حفاظت از ارگان های داخلی و حیاتی بدن در مقابل عوامل مضر خطرناک و کشنده است. صورت نبودن بخشی از پوست عملکرد بدن انسان مختل می شود و فرد ممکن است دچار عوارض شدید و جبران ناپذیر شود. راه های بسیار زیادی برای جوان نگهداشتن پوست وجود دارد که با رعایت برخی از آن ها می توان طراوت و شادابی از دست رفته پوست را به آن بازگرداند.همانطور که میدانید راه های بسیار زیادی برای جوان نگهداشتن پوست وجود دارد .امروزه شیوه ها ی بسیار زیادی برای جوانسازی وجود دارد. البته باید بگوییم که پیشگیری بر درمان اولویت زیادی دارد پس در ابتدا بهتر است بدانید که با مراقبت از پوست در برابر آفتاب، داشتن رژیم غذایی متعادل ، استفاده از کرم های جوان کننده، مصرف ویتامین سی و مواد دیگر می توانید تا حدودی جلوی پیری را در پوستتان بگیرید.

جوانسازی پوست صورت,جوانسازی پوست,جوانسازی پوست,جوانسازی پوست با لیزر,جوان سازی پوست صورت,جوانسازی پوست با prp,جوانسازی پوست صورت با لیزر,جوانسازی پوست با rf,جوانسازی پوست با گیاهان,جوانسازی پوست با rf,

جوانسازی پوست

انواع راه های جوانسازی پوست :

تزریق بوتاکس

هایفوتراپی

میکرودرم ابریشن

لیزر فرکشنال CO2

تزریق ژل

تزریق چربی

مزوتراپی

میکرونیدلینگ

لیزر آر اف فرکشنال

تزریق ژل :

تزریق ژل از رایج ترین روشهای جوانسازی پوست است که جهت جوانسازی به منظور از بین بردن خطوط و چروک ها مورد استفاده قرارمیگیرد. برطرف کردن خط اخم، برطرف کردن خط خنده، از بین بردن چین و چروک های پوست و درمان سیاهی دور چشم از جمله کارهایی  است که با کمک تزریق ژل انجام می شود.

تزریق بوتاکس :

یکی از متداول ترین اقداماتی که متقاضیان زیبایی به منظور جوانسازی پوست خود انجام می دهند تزریق بوتاکس است. بوتاکس در واقع ماده ای سمی است  به نام بوتولیسم ، که با تزریق کنترل شده، می توان فعالیت ماهیچه ها را کنترل نمود و از شل شدگی، افتادگی و بروز چین و چروک ها جلوگیری کرد. مداومت در تزریق بوتاکس برای شما پوستی شاداب و جوان را به ارمغان خواهد آورد.

جوانسازی پوست صورت,جوانسازی پوست,جوانسازی پوست,جوانسازی پوست با لیزر,جوان سازی پوست صورت,جوانسازی پوست با prp,جوانسازی پوست صورت با لیزر,جوانسازی پوست با rf,جوانسازی پوست با گیاهان,جوانسازی پوست با rf,

جوتنسازی پوست

تزریق چربی :

در این خصوص میتوان گفت که یکی از کم خطر ترین راه های جوانسازی تزریق چربی است. با کمک تزریق چربی می توان چروک های عمقی، چروک های سطحی پوست و گودی و تیرگی زیر چشم را درمان کرد بدون اینکه نگرانی از بابت واکنش های منفی بدن داشت. این روش یک روش یر تهاجمی و مجرب در حوزه ی جوانسازی پوست میباشد.

مزوتراپی :

در مزوتراپی به جای استفاده از داروهای خوراکی برای جوانسازی پوست این مواد دارویی به صورت مستقیم به پوست تزریق می شود تا با نتیجه دهی خیلی سریع تر و کم ترین عوارض همراه باشد.

میکرونیدلینگ :

میکرونیدلینگ یکی دیگر از راه های جوانسازی پوست میباشد که می توان با کمک آن پوست آسیب دیده را بازسازی و درمان نمود. از این روش برای جوانسازی پوست صورت، دست، بازو، ران، سینه، کمر و … استفاده می شود. لایه ی درم پوست انسان همان لایه هدف در میکرونیدلینگ است که با کمک ان چروک های پوستی برطرف می شود و کلاژن سازی انجام می شود.

میکرودرم ابریشن :

میکرودرم ابریشن هم یکی دیگر از راه های جوانسازی پوست است که یکی از بی خطرترین شیوه های جوانسازی پوست میباشد. با اینروش می توان روال پیری پوست به تعویق می افتد . هدف از این روش ترمیم ساختار کلاژن پوست است .

هایفوتراپی :

هایفوتراپی یک راهکاربسیار مناسب برای لیفتیگ پوست میباشد. در این روش که برای همه  با رنگ های پوستی متفاوت مناسب است برای از بین بردن ساختار قدیمی و پیر پوست استفاده می شود. اینکارباعث میشود پوست کهنه رفته و پوست را ملزم به جایگزین کردن ساختار جوان می کند. رفع غبغب، درمان منافذ باز پوست، رفع چین و چروک ها، درمان شل شدگی های پوست صورت، گردن و دست از جمله اهدافی است که با روش هایفوتراپی محقق میشود.

لیزر فرکشنال CO2 :

لیزر فرکشنال CO2 یک روش خوب و غیرتهاجمی برای درمان جای زخم، آکنه، چروک، خطوط بارداری، منافذ باز پوست، لک وغیره میباشد

جوانسازی پوست صورت

جوانسازی پوست

لیزر آر اف فرکشنال :

لیزر آر اف فرکشنال یکی دیگر از راه های جوانسازی پوست  میباشد که با تحریک کلاژن سازی پوست، منجر به سفتی و محکمی پوست می شود. با  این روش قوام پوست افزایش می یابد.

توسط | ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۲۰:۰۳:۵۱ +۰۳:۳۰ دی ۱۰ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|دیدگاه‌ها برای جوانسازی پوست بسته هستند

درباره نویسنده: