با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

جوانی با لیفتینگ پوست صورت

//جوانی با لیفتینگ پوست صورت

جوانی با لیفتینگ پوست صورت

جوانی با لیفتینگ پوست صورتReviewed by دکتر طامه on Jan 4Rating: 5.0جوانی با لیفتینگ پوست صورتجوانی با لیفتینگ پوست صورت

جوانی با لیفتینگ پوست صورت

این مقاله ( جوانی با لیفتینگ پوست صورت )  در خصوص جوانسازی پوستمان از طریق انواع مختلفی از لیفتیگ صورت با نخ می باشد.همانگونه که میدانید معمولا اولین چیزی که در زمان برخورد با دیگران جلب توجه می‌کند چهره شما ی باشد. اگر دوران جوانی و زیبایی خود را گذرانده اید و الان زمانی که به آینه نگاه می‌کنید دلتان می‌خواهد پوستتان به همان شادابی  ۱۸ سالگی‌تان باشد ناامید و نگران نباشید. در دوره ای که در آن بسر میبرید روش‌های بسیار  زیادی برای جوان‌سازی و زیبایی پوست وجود دارد و بصورت تخصصی در کلینیک های زیبایی انجام میگیرد. لیفتینگ صورت یا کشیدن پوست صورت یکی دیگراز آن‌هاست که با روشهای جراحی و روشهای غیر جراحی قابل انجام است.

لیفتینگ با نخ

افزایش سن و پیری پوست :

 هیچ یک از ما دوست نداریم پیری پوستمانرا تجربه کنیم و برای به تاخیر انداختن آن ازانجام هر کاری دریغ نمیکنیم  .  همانطور که میدانید پیری پوست بنا به دلیل مختلفی رخ می دهد که بیشتر آن مربوط به داشتن عادات غلط غذایی – بهداشتی و آرایشی – روحی و روانی دارد.

با بالارفتن سن قابلیت ارتجاعی پوست کاهش یافته و چربی های موجود در زیر پوست کم می‌شود. کم کم در پوست انسان حالتی از جمع‌شدگی همراه با خطوط ریزو درشت و چین و چروک ایجاد که ظاهر پوست را بتدریج پیر و پیرتر میکند؛ بافتهای نرم اطراف چشم و فک پایین شل می‌شود و باعث می‌شود که چهره حالت نگران، خسته و اخمو پیدا کند. دلایلی مانند کاهش وزن، استرس‌های و ناراحتی های زندگی روزمره، در معرض آفتاب قرار گرفتن ، مصرف الکل و سیگار و استعدادهای ژنتیکی، در روند ایجاد تغییرات و پیری در چهره اثرگذار است.

در چنین شرایط علم پزشکی به کمک این مشکل شتافته است.چراکه  روش‌ های جراحی و غیرجراحی برای بالا کشیدن پوست یا لیفتینگ با نخ بسیار زیاد هستند. برخی از این روش‌ ه ی زیبایی ا فقط روی پوست صورت انجام می‌ شوند و بعضی دیگر علاوه بر پوست، عضلات ریز آن را هم شامل میشوند. پس این جراحی ها می توانند به صورت سطحیو یا بصورت عمقی انجام گیرند.

توسط | ۱۳۹۶-۱۰-۱۹ ۱۴:۱۵:۱۶ +۰۳:۳۰ دی ۱۴ام, ۱۳۹۶|زیبایی پوست|دیدگاه‌ها برای جوانی با لیفتینگ پوست صورت بسته هستند

درباره نویسنده: