با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

روش میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟

//روش میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟

روش میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟

روش میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟Reviewed by Neda solgi on Nov 1Rating:

روش میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟

روش میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟ سوراخ های ایجاد شده بسیار ریز می باشند و با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند. این سوراخ ها ظرف چند ساعت بسته شده و مختصر قرمزی و تورم که بعد از میکرونیدلینگ ایجاد می گردد چند روز بعد محو می شود. این روش هیچگونه علامتی در موضع باقی نمی گذارد. مدت زمان هر جلسه حدود ۶۰ دقیقه است که ۴۵ دقیقه برای بی حسی  و حدود ۱۵ دقیقه درمان با درماپن وقت می برد.

روش میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟

Micronizing

بر اساس ناحیه صورت عمق درمان در آن موضع مختلف می باشد. با ادامه جلسات درمانی نفوذ کرم ها و پمادهای پوستی آسان شده و این یکی از مزیت های میکرونیدلینگ می باشد. زیرا در حالت عادی پمادها و کرم های پوستی فقط تا لایه سطحی اپیدرم نفوذ می نمایند و به لایه های زیرین پوستی اثر نمی کنند و یا نمی رسند. در هنگام عمل میکرونیدلینگ می توان مواد و سرم هایی از قبیل اسید هیالورونیک و کوکتل های مزوتراپی را برای نفوذ به لایه درم به کار برد. هیالورونیک اسید به تحریک کلاژن سازی کمک نموده و به جوانسازی پوست کمک می نماید. اضافه بر آن برای تیرگی زیر چشم محلول های روشن کننده و برای درمان لک از کوکتل های ضد لک استفاده می گردد. در مواردی که آسیب پوست زیاد باشد قبل از میکرونیدلینگ سابسیژن انجام می گردد که تاثیر درمان را دو برابر می نماید.

مزایای میکرونیدلینگ

از دیگر مزایای میکرونیدلینگ این است که در انواع پوست و در تمام نقاط بدن و در چهار فصل سال قابل انجام می باشد. این در شرایطی است که استفاده از لیزرهای لایه بردار در پوست های تیره و فصول گرم سال و نقاط نزدیک به چشم محدودیت هایی دارد. همچنین در پوست های تیره امکان سوختگی و ایجاد لک وجود دارد.

درمارولر ابزار سنتی  و غیر حرفه ای میکرونیدلینگ می باشد. این ابزار از یک غلطک چرخان با تعدادی سوزن بر روی این غلطک تشکیل گردیده است. بر اساس عمق نفوذ مورد نیاز سایزهای مختلفی تهیه گردیده است. این اندازه ها بدین صورت است که کوتاهترین آن ۰٫۱۵ میلی متر و بلندترین اندازه آن ۲٫۵ میلی متر است. هر چه بلندی سوزن بیشتر باشد عمق نفوذ بیشتر و در نتیجه درمان موثرتر و تهاجمی تر خواهد بود. انتخاب اندازه سوزن بر اساس موضع عمل و نوع درمان متفاوت است. ولی در اکثر موارد سایز های متوسط ۱٫۵ تا ۲ میلی متر برای درمان های معمولی انتخاب می گردند.

توسط | ۱۳۹۶-۸-۱۰ ۲۳:۵۳:۲۲ +۰۳:۳۰ آبان ۱۰ام, ۱۳۹۶|مقالات زیبایی|دیدگاه‌ها برای روش میکرونیدلینگ چگونه می باشد؟ بسته هستند

درباره نویسنده: