با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

لاغری موضعی شکم | لاغری موضعی پهلو | لاغری موضعی شکم و پهلو

//لاغری موضعی شکم | لاغری موضعی پهلو | لاغری موضعی شکم و پهلو

لاغری موضعی شکم | لاغری موضعی پهلو | لاغری موضعی شکم و پهلو

لاغری موضعی شکم | لاغری موضعی پهلو | لاغری موضعی شکم و پهلوReviewed by دکتر طامه on Dec 31Rating: 5.0لاغری موضعی

لاغری موضعی

همه دوست داریم بعضی نواحی از بدن ما به شکل متناسبی تغییر کند، بدون اینکه نیاز به انجام تمرین های سخت ورزشی وجود داشته باشد.آیا شما از  ظاهر چربی های اضافی  در نواحی بدن و شکم بزرگ خود ناراحت هستید؟ آیا از انجام ورزشهای سخت خسته شده اید. به خوبی میدانید حتی در صورت انجام فعالیت های ورزشی شدید، ممکن است ازبین بردن بعضی از چربی های جمع شده در نواحی مختلف بدن بسیار سخت باشد که ما این کار را برای شما با تکنیک لاغری موضعی انجام میدهیم.

یکی از دغدغه های اصلی این روزها برای کاهش وزن تناسب اندام است. شاید در فکر شما این مساله ی محال وجود داشته باشد که ورزش ها و رژیم هایی جهت  موضعی مانند لاغری شکم و پهلو وجود دارند. عامل‌های گوناگونی بر بزرگی، شکل و ظاهر شکم تأثیر دارند که از آن جمله می‌توان به : پا به سن گذاشتن، بارداری و ویژگی‌های ارثی و ژنتیکی  و رژیم های لاغری سریع اشاره کرد.

لاغری موضعی

لاغری موضعی

فراموش نکنید که همواره باید به عنوان نخستین اقدام پیش از مداخله جراحی به فکر پیش گرفتن سبک زندگی سالم، از جمله رعایت رژیم لاغری برای شکم و پهلو مناسب و ورزش کردن باشید . باید بدانیم رژیم های لاغری چربی کل بدن را ازبین می برد و باعث  لاغری پهلو و شکم و به شکل موضعی نمی شود. بنابراین کم کردن چربی های تنها قسمتی از بدن امکان پذیر نیست . مگر با جراحی و دستگاه ها و روش های کارآمد جدید که باعث لاغری موضعی در آن ناحیه می گردد. اما همانگونه که میدانید مواقعی هست که حتی با ورزش کردن هم نمیتوانید به اندام ایده آل خود برسید و در آن زمان است که باید به فکر روش جایگزین باشید زیرا پوستی که شل و افتاده شده با ورزش کردن سفت نمیشود.اما این موضوع رو نیز همواره باید در نظر داشته باشید که حتی اگر جراحی کنید وصد کیلو چربی را خارج کنید اگر برنامه غذایی درستی نداشته باشید و مجددا بد خوری را شروع کنید دوباره چاق می شوید بسیاری از مراجعه کنندگان هستند که جراحی یا ساکشن می کنند و لی بعد ار چند ماه دوباره چاق می شوند.

 انواع روشهای پیکر تراشی موضعی :

۱-کرایولیپولیز ( سرمادرمانی)

۲ دستگاه کویتیشن آر اف (RF Cavitation)

۳ لیپولیزر (Laser Lipo)

۴ دستگاه های ویبرو

۵ مزوتراپی

۶- لیپوماتیک

۷ – ابدومینوپلاسی

روش لاغری با کرایولیپولیز ( سرمادرمانی) :

کرایولیپولیز روشی غیرتهاجمی برای از بین بردن چربی و لاغری است. در با کرایولیپولیز با سرد سازی سلول های چربی زیرجلدی عمل لیپولیز، شکستن سلول های چربی بدون آسیب به  بافت های مجاور یا پوست تحریک می شوند.کرایولیپولیز برای از بین بردن چربی در نواحی مشخص بدن استفاده میشود و بیشتر برای کاهش چربی در شکم و پشت استفاده می شود. اما کرایولیپولیز راه حل دائمی نیست. با وجود اینکه این روش باعث کاهش سلول های چربی و پیکر تراشی می شود، نمی توان مانع از افزایش اندازه سلول های چربی باقی مانده شود، بنابراین افراد باید از طریق ترکیب رژیم غذایی و ورزش یا جلسات کرایولیپولیز بیشتر کاهش چربی خود را حفظ کنند. روش کرایولیپولیز زمان بهبودی یا عوارض جانبی بسیار اندکی دارد. پس از جلسه درمان، چربی در طول یک دوره دو تا چهارماهه شکسته می شود و منجرمیشود که چربی اضافه از بین برود و لاغری موضعی بصورتی حاصل شود که کاملا طبیعی به نظر می رسد.

روش موضعی با نیز از قدیمی ترین روشهای لاغری غیرتهاجمی است.همانطور که میدانید روش های لاغر کردن موضعی با دستگاه طرفداران زیادی دارند. این محبوبیت به خاطر اهمیتی است که برای شکل ظاهری بدن خود قائل می شویم. در حدود ۲۰ سال پیش، هر کسی که به دنبال روش هایی برای لاغری موضعی بود، تنها روش های تهاجمی مثل لیپوساکشن را را میافت. اما در دهه ی ۱۹۸۰ دستگاه کویتاسیون آر اف برای اولین بار عرضه و باعث این شد که بیماران روش های جراحی زیبایی تهاجمی را رها کنندهمانطور که در بالا اشاره کردیم ورزش همیشه هم پاسخگو نیست در این جا است که روش های درمانی غیرتهاجمی لاغری موضعی با لیزر RF به کمک می آیند.

روش کویتیشن آر اف اولین نوع از روش های درمانی غیرتهاجمی لاغری موضعی می باشد که در آن با تاباندن موج های الکترومغناطیسی رادیو فرکانس رادیویی از طریق پوست و به انباشت های سلولیت اضافی ، مولکول های چربی گرم شده و سپس شکسته و تبدیل به موادی می شوند که در جریان خون جذب و از طریق سوخت و ساز نرمال از بدن خارج گردند. این روش به سفت شدن پوست ناحیه مورد نظر کمک می کند. بعد از روش کویتیشن آر اف ، فن آوری های دیگری مثل لیزر و فراصوت به همین منظور وارد عرصه لاغری موضعی شدند.اما با وجود اینکه روش های درمانی که فن آوری های جدیدتری دارند نتایج بهتری را عرضه می کنند،  روش کویتیشن لاغری هنوز بهترین عملکرد را دارد.

لاغری با روش لیپولیزر (Laser Lipo) :

در روش لیپولیز با روش لیپولیزر سطوح پایینی از انرژی توسط لیزر کم سطح به غشای سلولی در سلول های چربی ساطع می شود. سلول های چربی مختل ، اسیدهای چربی و گلیسرول یا تری گلیسیریدها را به فضاهای سلول تخلیه می کنند. با بوجود آوردن حفره هایی داخل غشای سلول  شکل گرد سلول ها کاهش حجم پیدا و یا از بین رفته و باعث لاغری موضعی می شود که یکی از روش های کوچک کردن شکم و پهلو است. در فرایند لاغری موضعی با روش لیپولیزر ساختارهای سلولی عروق، پوست و عصب آسیب نمی بینند.

روش لیپولیزر,روش لیپولیزر چیست,روش انجام لیپولیزر,بهترین روش لیپولیزر,

روش لیپولیزر

لاغری موضعی با استفاده ازدستگاه های ویبرو :

ده دقیقه کار کردن با دستگاه ویبرو برابر با نیم ساعت ورزش معمولی است که سه برابر بیشتر باعث سفت شدن عضلات می شود. در ابتدا باید از سطح ارتعاش پایینی از دستگاه بهره برد تا سیستم لنفاوی تحریک و گردش خون افزایش پیدا کرده تا در نهایت چربی درمان شده بدن حرکت کند.

دانشمندان دیافته اند که انرژی امواج RF را می توان به روی پوست و یا بافت های چربی زیر پوست ، متمرکز کردبااین کار بافت هاى عمقى بدن شما بدون بریدن یا سوراخ شدن پوست با RF ، برایمان قابل استفاده می گردد.

درحال حاضر در بسیاری از مراکز فیتنس ازسیستم ارتعاشی  برای ورزش های پرقدرت روزمره استفاده می کنند. برای انجام این روش، به مدت ۱۰ دقیقه بر روی دستگاهی می ایستید که به شما کمک می کند که دستگاه لنفاوی شما تحریک و چربی انتقال یافته از طریق کبد به خارج از بدن منتقلگردد.. چربی سوزانده شده به عنوان انرژی استفاده می شود. این دستگاه شکل و فرم پا، شکم، باسن و کمر را با افزایش عضلات و کاهش چربی بهبود و بدن خوش فرمی را برای شما عرضه می کند.

لاغری موضعی با استفاده از روش مزوتراپی :

مزوتراپی یک روش زیبایی کم تهاجم است که در واقع برای لاغری موضعی برای درمان سلولیت و کاهش چربی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این روش درمانی همچنین برای جوان سازی پوست (درمان پیری زودرس) صورت بکار برده می شود. این روش از مجموعه ای از تزریقات به وسیله آمپول است که در لایه چربی زیر پوست انجام می شود. محلولی که تزریق است شامل ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی، داروها و آمینواسیدهامی باشد. مزوتراپی به شکل موثری موجبکاهش ظاهر برآمدگی های نرم مرتبط با سلولیت گردد. لاغری با استفاده از روش مزوتراپی عموما برای خوش فرم کردن اندام شکم، چانه، باسن، لاغر کردن ران و کمر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزوتراپی یک روش درمانی ساده است که در مطب پزشک انجام می شود و مدت انجام آن بین سی تا چهل دقیقه است. بیماران اغلب باید به صورت هفتگی به صورت میانگین هشت تا ده جلسه درمانی حضور پیدا کنند تا بتوانند به نتایج مناسب لاغری برسند. مزوتراپی به دلیل خطرات کم و هزینه نسبتا پایین و به صرفه ای که دارد، نسبت به جراحی و داروهای خوراکی ترجیح داده می شود. به دلیل سوزن های بسیار ریزی که در مزوتراپی مو مورد استفاده قرار می گیرد روش دردناکی برای لاغری سریع شکم و پهلو نیست.

لیپوماتیک :

لیپوماتیک یکی از تکنیک های بسیار موثر لاغری است. این روش به ویژه برای تناسب اندام بعد از زایمان و  بانوانی مفید میباشد که پس از چند قلوزایی پوست و  شکم‌شان زیاد کشیده شده است که بتوان امیدوار بود طی فرایندی طبیعی آب کردن شکم به حالت عادی برگردد.

آبدومینوپلاسی :

عمل جراحی زیبایی شکم یا آبدومینو پلاستی اقدامی تهاجمی می باشد که در آن برای صاف و کشیده کردن شکم پوست و چربی از شکم خارج ودر نهایت باعث سفت کردن عضلات جداره شکم میشود. این عمل، بر خلاف اعمال جراحی محدود مثل پلک یا بینی، یک اقدام جراحی عمده به حساب می آید که بیشتر به کسانی پیشنهاد میشود که روشهای غیر تهاجمی برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل را امتحان کرده اند اما جوابی نگرفتند.

هر یک از روش های که در بالا ذکر شده دارای مزایا و عوارضی می باشند که با توجه به نوع بیمار و موضع هدف مثلاً شکم، پهلوها، سینه، باسن و غیره با تشخیص پزشک اجرا می شوند.

 

توسط | ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۲۲:۲۳:۳۷ +۰۳:۳۰ دی ۱۰ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|دیدگاه‌ها برای لاغری موضعی شکم | لاغری موضعی پهلو | لاغری موضعی شکم و پهلو بسته هستند

درباره نویسنده: