با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

لیفتینگ با نخ

//لیفتینگ با نخ

لیفتینگ با نخ

لیفتینگ با نخReviewed by دکتر طامه on Jan 1Rating: 5.0لیفتینگ با نخ

یکی از راه های زیباسازی صورت لیفتینگ با نخ می باشد.لیفت صورت با نخ این باعث میشود که بدون جراحی های سنگین، بدون بیهوشی، بدون بستری شدن در بیمارستان و بدون زمان بهبودی طولانی چهره ی  خود را حداقل به ۱۰ سال گذشته برگردانیم.لیفتینگ صورت با نخ، روشی کم تهاجمی  است که در آن با بی حس کننده ی موضعی در کمتر از ۵۵ دقیقه و بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان انجام میگرد د. بهبودیافتن  فوری به بیمار این امکان را می دهد که در عرض ۲ روز به فعالیتهای روزمره ی خود باز گردد و پس از ۲ هفته بافت های نرم بهبود ودر نتیجه هیچ نشانه ای از انجام این روش پدیدار نخواهد بود.

نتایج حاصل، بسیار برجسته است چرا که در روش لیفتینگ با نخ خستگی صورت برطرف شده و برای سالهای زیاد به فرد ظاهری جوان تر و زیباتر می دهد.این عمل تنها در طی یک جلسه انجام می شود.

لیفت با نخ میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای جراحی های  قدیمی لیفت صورت ‌شود. این روش با تهاجم کم ، درمانی موثر برای جوانسازی صورت است که چروک‌ها را از بین برده و پوست را سفت و کشیده می‌نماید.

لیفتینگ با نخ  با روشی بسیار کم تهاجم به پزشک اجازه می دهد با هنری ویژه پوستتان را در کسری از ساعت  بالا بکشد   این تکنولوژِی خارق العاده است اما واقعی بوده و پنجره ایی تازه را در علم زیبایی ب روی به شما باز نموده است، این تکنیک هیچ گونه اسکارو زخمی بر جای نگذاشته وبه شکلی موفقیت آمیز در تمام نواحی صورت و گردن قابل استفاده است و ظاهری جوانتر به فرد می دهد مدت زمان بهبود ناچیز و بیمار سریعا به زندگی اجتماعی و روزمره ی خود باز می گردد.

درحال حاضر لیفت با نخ مورد توجه بسیاری از افراد به خصوص بانوان قرار گرفته بسیاری ازافراد دوست دارند که لیفتینگ در ناحیه صورت خود انجام دهند  تا جوانترو زیباتر .نام دیگر لیفت با نخ ا سوچور لیفت میباشد که ابزار مفید و قدرتمندی  است که در لیفت در محور عمودی صورت کمک میکند.

ماندگاری لیفت با نخ ۲-۱ سال است. این روش بدون جراحی است و برای آنهایی که نمی‌خواهند تحت عمل جراحی قرار گیرند مناسب میباشد. کاهش چین‌وچروک و خطوط ریز پوست بلافاصله پس از لیفت قابل‌ مشاهده است و هیچ‌گونه ندارد. علاوه بر این جایگزین بسیار خوبی برای بوتاکس است. درروش لیفت صورت با نخ، ماهیچه‌ها دچار فلج نمی‌شوند. لیفتینگ با نخ نوعی آرامش در پوست ایجاد می‌کند این حالت آرامش این اطمینان را می‌دهد که پوست بدون چین‌وچروک شده است .

مزیت‌های لیفتینگ :

بدون برش و بدون ایجاد گره بخیه است وبسیار ایمن می باشد و تنها ۳۰ دقیقه بی‌حسی موضعی نیاز دارد.بدون ورم، کبودی، جای زخم بوده و زمان بهبودی کوتاهی نیاز دارد،تأثیرات لیفتینگ با نخ نیمه دائمی است.

لیفت در کدام قسمت صورت انجام می شود :

پلک پایین

چین نازولبیال ( خط خنده)

گونه‌ها

خطوط پیشانی ( افقی/عمودی)

 بافت‌های ضعیف ابروها

 خطوط گوشه دهان ( ماریونت)

 فک و غبغب

شیارهای پوست / چین‌وچروک ( گردن ، گونه )

لیفتینگ صورت

لیفتینگ صورت

 سایر قسمت‌های بدن :

لیفتینگ بدن

لیفتینگ بدن

انواع نخ در لیفتینگ :

در روش لیفتینگ با نخ همانگونه که از نامش مشخص است نیاز به استفاده از انواع مختلفی از نخ میباشد که در زیر انواع نخ لیفت صورت رو بررسی مینماییم.

نخ سیلوئت کلاسیک ( SILHOUETTE CLASSIC )

سیلوئت یک نخ دارای تکنولوژی خود محکم شونده بوده که اجازه ی انجام یک جراحی بسیارکم خطروکوچک رابرای بالابردن وثابت نگه داشتن پوست به ما می دهد.نخ سیلوئت ازماده ای به نام پلی پروپیلن (POLY PROPYLENE) ساخته شده که سالهاست برای انجام بخیه داخل بدن انسان استفاده می شود.نصب این نخ درزیرپوست با بیحسی موضعی انجام شده ونیازی به بیهوشی وبستری ندارد. انجام کار بدون دردوبسیار راحت می باشدمیزان تغییرات پس ازجراحی بین ۳۰ تا ۷۰ درصد خواهد بود که بستگی به شدت مشکل خواهد داشت.

بیشترافراد ۲ تا ۳ روزپس ازجراحی می توانند به فعالیت های معمول روزانه برگردند.میزان رضایتمندی بیماران بسیاربالا بوده ورضایت خیلی خوب تا مرز ۹۰ % گزارش می شودپس ازنصب نخ در محل مربوطه، رشته های کلاژن جدید ساخته شده که اطراف نخ راگرفته وباعث ماندگاری اثرلیفتینگ می شود. البته خود نخ قابل جذب نمی باشد.

موارد استفاده لیفتینگ:

بالابردن وتنظیم جای گونه ولپ.

بالابردن سینه های شل، آویزان یا غیرقرینه.

بالاکشیدن باسن های شل، آویزان یا غیرقرینه.

بالاکشیدن پوست وبافت نرم نیمه ی میانی یا پایینی صورت.

کاهش شلی ونرمی پوست درحال شل شدن.(پیشگیری)

بالابردن ابرو های افتاده.

تنظیم ابروهای غیر قرینه.

نخ سیلوئت سافت( SILHOUETTE SOFT)

نسل جدید این نخ ها به نام SILHOUETTE SOFT بوده که به تازگی وارد شده اند. تفاوت این نوع با نوع کلاسیک در جنس ، قدرت، نتیجه ی نهایی ، قیمت و دوام می باشد. شکل این نخ ووجود مخروط های هیالورونیک اسید شبیه به نوع کلاسیک می باشد.ازنظرجنس هم نخ هم مخروطها ازهیالورونیک اسید هستند.بزرگترین مزیت این نخ ها عدم نیاز به جراحی بوده که بسیار راحت تحمل شده وکمترین مراقبت را نیاز دارند.

نخهای پرومو ایتالیا یا happy lift:

این نخها ساخت کشور ایتالیا بوده ،قابل جذب بوده و از خارهای کوچک چند جهته روی نخ برخورد ار است.جنس این نخها به گونه ای است که بعد از چند ماه تجزیه و جذب میشود و در جراحی قلب کاربرد دارد.از ال لاکتون ساخته شده و با بدن سازگار می باشد.

سه نوع اصلی این نوع نخها free floating یا ساده،double needleیا دو سوزنع و anchoring یا لنگری که هر کدام کاربردها و ویژگیهای خاص خود را دارند.

نخ های PDO – PSA – HURRICANE :

این نخ ها ساخت کشورکره جنوبی بوده واخیراً واردکشورشده اند. استانداردهای این نخ ها شامل استاندارد اتحادیه اروپا برای تجهیزات پزشکی (CE 1293 ) واستاندارد سازمان دارویی کره جنوبی ( KFDA ) میباشد.

 

توسط | ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۰۴:۴۶:۰۳ +۰۳:۳۰ دی ۱۱ام, ۱۳۹۶|لیفتینگ|دیدگاه‌ها برای لیفتینگ با نخ بسته هستند

درباره نویسنده: