لیپوماتیک  lipomatic

روش لاغری لیپوماتیک از نوین ترین روش های تخلیه چربی از بدن است که دارای نتیجه ای قابل مشاهده است. این روش با دیگر روش های تخلیه چربی مانند لیپوساکشن ویا لیپولیزر متفاوت می باشد.

لیپوماتیک

درروش Lipomatic، ابتدا سلول های چربی با روش کاملا فیزیکى تخریب می شوند و از اشعه و یا حرارت استفاده نمی شود. در روش لیپوماتیک با حرکات لرزشی کانولا به حالت آزاد در آمده و بعد از این چربی  به تدریج و بدون خونریزی و درد به وسیله دستگاه از بدن خارج می گردد.
روش Lipomatic مسائل ایمنی که در روش سنتی لیپوساکشن دیده می شد را برطرف کرده و سیستم امنیتی فعال آن، نگهداری و حفظ بافتهای حساس بدن (رگهای خونی، اعصاب، ماهیچه ها) را انجام می دهد. در روش لیپوماتیک هدف بطور معمول کاهش وزن نمی باشد بلکه هدف کاهش سایز، حجم و تغییر فرم بدن می باشد. عمل لیپوماتیک خیلی آسان و بدون عارضه و نتیجه آن خیلی رضایت بخش می باشد.
لیپوماتیک نه تنها منجر به افتادگی بیشتر پوست نمی گردد، حتی به سفت گشتن و لیفت پوست کمک می رساند. به گونه ای که بعد از انجام لیپوماتیک با وجود تخلیه چربی از بدن، شلی پوست کم می شود. کم شدن سایز تا مدتی پس از عمل ادامه داشته و منجر به رفع سلولیت نیز میگردد.
بخاطر عدم کاربرد لیزر و عدم تولید حرارت در بافت چربى، احتمال فیبروز در بافت زیر پوست خیلی کم می باشد و به این دلیل انتخاب دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانمهایی که تابحال زایمان نکرده اند مطلوب تر می باشد.
بعلاوه روش لیپوماتیک براى کسانی که قبلاً ساکشن و یا لیپولیزر داشته اند واز نتایجش راضی نبوده اند و  بافت چربى آنها سفت و فیبروز گردیده، مطلوب تر از دیگر روشهاى قبلى می باشد.
دستگاه لیپوماتیک (Lipomatic) به وسیله سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA تایید گردیده و در ۵۰ کشور دنیا به کار برده می شود. لیپوماتیک سیستمی قابل اعتماد می باشد که با روشی بدون خطر و کارا و دقیق، امکان تخلیه چربی به صورت کاملاً یکنواخت و طبیعی از مناطقی مثل پشت، شکم، پهلو، ران، باسن، ساق و حتی مقدار کم چربی های موضعی در جاهایی مثل غبغب، اطراف زانو، بالای سینه، بزرگی سینه آقایان را می دهد. با لیپوماتیک می توان به اندامی زیبا و متناسب طی یک جلسه رسید. به همین دلیل روش لیپوماتیک به پیکرتراشی نیز معروف گردیده است.
در روش لیپوماتیک دوران نقاهت بعد از عمل خیلی کوتاه و حدود ۳ الی ۷ روز است. دوره استفاده از گن بعد از عمل لیپوماتیک نیز تقریباً دو هفته است.
بعلاوه بخاطر عدم آسیب به سلولهای چربی به صورت همزمان می شود چربی خارج گشته را به هر جایی از بدن نظیر سینه، باسن، صورت (لب، گونه و خطوط و چروکهای پوست)، پشت دست و … تزریق نمود.

لیپوماتیک lipomatic

لیپوماتیک lipomatic

در چه نواحی از بدن می توان لیزر لیپولیز یا لیپوماتیک را به کار برد؟

· شکم
· ساق پا
· پهلوها
· پشت
· بازوها
· صورت (غبغب – گونه)
· ران ها
· نواحی از گردن
· باسن
· بزرگی سینه در آقایان (ژنیکوماستی)
· زانوها
همچنین از لیزر لیپولیز می توان برای جراحی مجدد و نیز همراه با سایر تکنیک های لیپوساکشن معمولی برای بهبود نتایج کلی و رضایت بیشتر بیماران استفاده کرد.

لیپوماتیک,لیپوماتیک در شیراز,لیپوماتیک بازو,لیپوماتیک چیست,لیپوماتیک هزینه,لیپوماتیک در اصفهان,لیپوماتیک شکم و پهلو,لیپوماتیک قیمت,لیپوماتیک در کرج,لیپوماتیک صورت,

لیپوماتیک

چقدر اضافه وزن دارید؟

روش‌های متعددی برای محاسبه وزن ایده‌آل وجود دارد، ولی اندازه‌گیری شاخص توده بدن یا همان BMI روشی کاربردی‌تر است که اتفاقا برای تشخیص اختلالات وزنی هم به کار گرفته می‌شود. در این روش وزن (به کیلوگرم) را به مجذور قد (به متر) تقسیم می‌کنیم و عدد به دست آمده به این ترتیب قابل تفسیر است:

ـ کمتر از ۱۸٫۵: کم وزن

ـ ۱۸٫۵ تا ۲۵: وزن طبیعی

ـ ۲۵ تا ۳۰: اضافه وزن

ـ ۳۰ تا ۳۵: چاقی متوسط

ـ ۳۵ تا ۴۰: چاقی زیاد

ـ بیشتر از ۴۰: فوق‌العاده چاق

اگر اضافه وزن ندارید خوشا به سعادتتان اما در صورتی که چاق هستید باید با رژیم و ورزش، وزنتان را کم کنید و تقریبا هیچ روشی جز این برای لاغر شدن شما مناسب نیست. اگر هم در گروه افراد فوق‌العاده چاق قرار می‌گیرید علاوه بر رژیم و ورزش پزشک ممکن است گزینه جراحی مثل گذاشتن بالون داخل معده یا حلقه دور معده، کوچک کردن معده شامل پلیسه و اسلیو معده، کوتاه کردن روده و بای‌ پس معده را به شما پیشنهاد کند.