با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

معجزه ی لیزر الکساندرایت برای موهای زائد

//معجزه ی لیزر الکساندرایت برای موهای زائد

معجزه ی لیزر الکساندرایت برای موهای زائد

معجزه ی لیزر الکساندرایت برای موهای زائدReviewed by دکتر طامه on Jan 8Rating: 5.0

معجزه ی لیزر الکساندرایت برای موهای زائد

در این مقاله میخواهم  در خصوص معجزه ی لیزر الکساندرایت برای موهای زائد صحبت کنیم.همانطور که میدانیرشد و  رویش مو در هر دو جنس زن و مرد در نقاط مختلف بدن با هم فرق میکند، مثلا موهای سر، فاز رشد سریع تر و فاز استراحت کوتاه تری را دارند و به همین علت است که تا یک متر هم می تواند رشد کند. اما طول دوره رشد موهای ابرو یا بدن بسیارکوتاه تر و بعد از یک طول خاصی، متوقف می گردد.

لیزر الکساندرایت,لیزر الکساندرایت کندلا,لیزر الکساندرایت کرج,لیزر الکساندرایت در رشت,لیزر الکساندرایت در شیراز,لیزر الکساندرایت در اهواز,لیزر الکساندرایت کوترا,لیزر الکساندرایت تهرانپارس,لیزر الکساندرایت در مشهد,لیزر الکساندرایت 2017,
اما معجزه ی لیزر الکساندرایت برای موهای زائد چیست ؟لیزر الکساندرایت،در واقع  نوعی لیزر موهای زائد بدن می باشد که یک پرتوی نور پر انرژی را از درون یک کریستال الکساندرایت منتشر می‌نماید. هنگامی که لیزر از درون کریستال الکساندرایت عبور نمود یک پرتو نوری را با طول موج ۷۵۵ نانومتر را تولید می‌‌نماید. رنگ نوری که از لیزر ساطع میشود  قرمز است. لیزر الکساندرایت همچنین می‌تواند در حالت کیو سوئیچ تنظیم شود زیرا که این باعث تولید یک پرتو نور پر انرژی با پالس‌های کوتاه می‌گردد. همین ویژگی لیزر موهای زائد بدن باعث از بین رفتن موهای زائد می‌گردد.

از لیزر الکساندرایت برای رفع موهای زائد در نواحی : زیر بغل پشت قفسه سینه پاها منطقه بیکینی (زن و مرد) لب بالا چانه خط ریش سر و … میتوان بهره برد.همچنین با استفاده از این نوع لیزر علاوه بر از بین بردن موهای زائد بدن  میتوان لکه ها ی صورت ، رگ های عنکبوتی ، ماه گرفتگی و تتو رو نیز از بین برد.

زمان از بین بردن موهای زائد با لیزر الکساندرایت :

استفاده از سیستم لیزر الکساندرایت برای  بسیار معمول است و قطعاشما این سیستم و تبلیغات گسترده ی آن را در میان درمان‌های ارائه شده برای از بین بردن موهای زائد بدن در بسیاری از کلینیک‌های لیزر موی زائد دیده‌اید.در واقع سیستم لیزر الکساندرایت سریع‌ترین و بهترین  نوع درمان لیزر موجود در علم پزشکی برای از بین بردن موهای زائد بدن است.

لیزر موهای زائد در هامبورگ,لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی,لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد بدن,لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد بیکینی,لیزر موهای زائد صورت,لیزر موهای زائد اندام تناسلی,لیزر موهای زائد بدن,لیزر موهای زائد قیمت,

پس از انجام لیزر الکساندرایت حدود ۷۰٪ از موهای زائد برطرف خواهد شد. تعداد جلسات لازم برای از بین بردن موهای زائد بدن برای  موهای نازک حدود بین ۶ تا ۸ جلسه و برای موهای تیره و ضخیم‌تر ۸ تا ۱۲ می باشد.

در زما ن از بین بردن موهای زائد با لیزر حس آن می‌تواند احساسی مانند برخورد یک کش پلاستیکی به پوست داشته باشد،اما باز استفاده از بی‌حسی مثل کرم زایلاپی و …  می‌تواند دردتان را کاهش دهد.

 

توسط | ۱۳۹۶-۱۰-۱۹ ۱۴:۱۷:۵۶ +۰۳:۳۰ دی ۱۸ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|دیدگاه‌ها برای معجزه ی لیزر الکساندرایت برای موهای زائد بسته هستند

درباره نویسنده: