با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۴۴۲۵۴۵۴۸ - ۰۲۱۴۴۲۵۲۵۴۹|info@drtameh.com

منع شیوه ی میکرونیدلینگ در زیبایی پوست

//منع شیوه ی میکرونیدلینگ در زیبایی پوست

منع شیوه ی میکرونیدلینگ در زیبایی پوست

منع شیوه ی میکرونیدلینگ در زیبایی پوستReviewed by Neda solgi on Nov 6Rating:

منع شیوه ی میکرونیدلینگ در زیبایی پوست

منع شیوه ی میکرونیدلینگ در زیبایی پوست همانگونه که می دانیم در میکرونیدلینگ با نفوذ سوزن ها به لایه درم یک جراحت مختصر در پوست به وجود می آید. در این وضعیت بدن به آن واکنش نشان می دهد و شروع به ترمیم و بازسازی آن ناحیه می نماید. در طول این پروسه کلاژن و الاستین که دو پروتئین اصلی و قوام دهنده پوست می باشند ایجاد می گردند.

جوانسازی پوست

اضافه بر آن ایجاد جوانسازی پوست با روش های لایه برداری با لیزر و یا اسیدهای پیلینگ در فصل گرم سال که میزان اشعه ماوراء بنفش در حد بالایی قرار دارد، محدودویت هایی را دارا می باشد. اما در روش میکرونیدلینگ بدلیل سالم ماندن لایه اپیدرم که رل محافظت کننده از پوست را به عهده دارد مانعی نخواهد بود.

دوره نقاهت و خانه نشینی در لیزر دی اکسید کربن ۷ تا ۱۰ روز استمی باشد. قرمزی پوست ممکن است ۳ تا ۴ ماه باقی بماند. این در حالی است که قرمزی پوست در میکرونیدلینگ با وجود داشتن عمق نفوذ بالاتر حداکثر ۴۸ ساعت می باشد.به طول می انجامد.

منع شیوه ی میکرونیدلینگ در زیبایی پوست

Micronizing skin

موارد منع میکرونیدلینگ

عفونت های فعال پوستی از قبیل تب خال و همچنین سابقه کلوئید در اثر آسیب به پوست از موارد منع میکرونیدلینگ هستند. مصرف داروهای ضد انعقاد مثل وارفارین می تواند موجب خونریزی شدید بعد از نیدلینگ شود و قطع این داروها که برای درمان یک بیماری مهم می باشد. این شیوه به منظور انجام یک عمل زیبایی به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

ضعف سیستم ایمنی بدن به هر علتی که باشد اعم از، مصرف داروها ، دیابت کنترل نشده و بیماری سیستم ایمنی، می تواند منجر به عفونت بعد از میکرونیدلینگ و تاخیر در التیام پوست گردد. با توجه به جنس سوزن ها که ترکیب فولاد ضد زنگ و تیتانیوم می باشد ، افرادی که به این فلزات حساسیت دارند نیز نباید تحت این درمان قرار گیرند چرا که ممکن است موجب کهیر و خارش بلند مدت بعد از میکرونیدلینگ شوند.

در خانم های باردار میکرونیدلینگ بدون استفاده از مواد و داروهای موضعی بدون خطر می باشد اما پیشنهاد نمی کنیم. بعد از تزریق بوتاکس انجام میکرونیدلینگ باعث حرکت بوتاکس به نقاط دورتر می گردد و تا ۴۸ ساعت بعد از بوتاکس نباید انجام گردد. بعد از تزریق ژل میکرونیدلینگ موجب واکنش التهابی دز ناحیه می گردد و تا دو هفته بعد از تزریق فیلر میکرونیدلینگ بایستی عقب بیفتد.

توسط | ۱۳۹۶-۸-۱۵ ۲۳:۴۱:۰۲ +۰۳:۳۰ آبان ۱۵ام, ۱۳۹۶|مقالات زیبایی|دیدگاه‌ها برای منع شیوه ی میکرونیدلینگ در زیبایی پوست بسته هستند

درباره نویسنده: